Drobečková navigace

Úvod > Služby > Elektromontáže > Výroba rozvaděčů NN

Výroba rozvaděčů NN

Skříňové rozvaděče do 1000Vss/stř.   a  5 000Ass/stř.

sekunderRozvaděče NN vyrábíme pro naši vlastní elektromontážní činnost, ale také zakázkově.  Rozvaděče vyrobíme dle dodaných výkresů nebo  zhotovíme projekt elektrorozvaděče sami podle zadání   požadavku od investora. samozřejmostí jsou certifikáty a protokoly k našim výrobkům.

Skříně pro rozvaděče nakupujeme výhradně od firmy RITTAL, zároveň využíváme velkého množství dodávaného příslušenství od této firmy. Naše rozvaděče pro průmyslovou automatizaci jsou osazovány jistícími a spínacími přístroji od firem ABB, SIEMENS, EATON, SCHNEIDER, OEZ svorkovnice WEIDMUELLER a WAGO. Samozřejmě na přání zákazníka dodáme přístroje od jakéhokoliv výrobce nebo dle jeho standardu.

Modul1

U průmyslového vzoru určeného pro připojení na řídící systémy jsou přístroje jednoho vývodu umístěny pohromadě v přesně definované části rozvaděče. Silové kabely jsou připojeny přímo na výstup posledního výkonového přístroje daného vývodu. Zde lze přes

ně na komunikační svorkovnici zjistit případnou poruchu nebo stav výkonového vývodu. Řídící systém pro sběr dat těchto aplikací většinou umísťujeme  v rozvodně nebo přímo v jednotlivých polích rozaděčové skříně.

Ovládací pulty a ovládací skříně

Výroba je vždy dána požadavkem na přístrojové vybavení a účel použití. Ovládací pulty  dodáváme dle individuelních potřeb, komponenty nakupujeme u firmy RITTAL. Do pultů lze namontovat řídící systémy, vyhodnocovací jednotky měřících aparatur,  vážních systémů, aj.

Pult

Rozvaděče pro bytovou výstavbu a distribuční rozvaděče pro přístup laické obsluze

rozvaděčPřístroje montujeme do modulových plastových skříní renomovaných firem buď jako nástěnné nebo zapuštěné. Rozvaděče osazujeme jističi, proudovými chrániči, přepěťovými ochranami, stykači a dalšími přístoriji určenými do modulové zástavby plastových rozvaděčů. Pro ovládání a řízení domácích zařízení instalujeme programovatelná relé.

Pro rozsáhlejší instalace a distribuční elektrorozvaděče používáme plechové  rozvaděčové skříně ABB, které svým uspořádáním a modulovou stavebnicovou konstrukcí umožňují zástavbu jako plastových nástěnných rozvaděčů.

 

 

Chcete nás kontaktovat - kontaktní údaje.

 Úvodní strana | Inženýrská činnost | Renovace| Automatizace