Drobečková navigace

Úvod > Služby > Elektromontáže > Měření a regulace

Měření a regulace

Měřící přístroje dodáme do všech typů prostředí jak v objektech bez nebezpečí výbuchu tak i pro objekty a technologie s nebezpečím výbuchu plynů a prachů. Dodáváme a montujeme samostatná čidla s vyhodnocením samostatnou jednotkou nebo jako vstupy přímo do řídících systémů. Většina přístrojů již dnes komunikuje po sériovém rozhraní nebo přes ethernet.

Měření hladin

Kontinuelní nebo limitní měření hladin kapalin a sypkých hmot pomocí různých systémů dle povahy měřené látky. Bezkontaktní radary, lanové sondy, vibrační měření, rotační snímače od firem SIEMENS (dříve Milltronics),  KROHNE, Enders+Hauser,  IFM.

Měření tlaků, průtoků a hmotnostní měření

Měřící sytémy pro kontinuelní měření tlaků, proudění, hmotnostní měření dodáváme a montujeme  od firem ABB, SIEMENS, IFM, JSP, KROHNE

Měření teplot

Opět kontinuelní nebo nespojité měření teplot v různých prostředích s převodníky na unifikovaný signál nebo jako přímý vstup do řídících systémů. Dodávky a montáže od firem JSP, JUMO, RAWET, IFM, ABB.

Měření vibrací

Vibrace velkých strojů, ale i diagnostiku malých zařízení náchylných na rozkmitání spolehlivě změříme vibračními přístroji od firem BRIEL&KLAJER (dříve Schenck), IFM nebo B&R.

Snímače

Snímače otáční,naklonění, polohy, koncové spínače dále rotační snímače, sezory rozpoznání objektů  a další nabízíme od firem IFM, Schneider a dalších renomovaných firem.

Úvodní strana | Inženýrská činnost | Renovace | Automatizace